Pożyczki prywatne

Pożyczki prywatne – czym są ?

 

Pożyczki prywatne to pożyczki pozabankowe uzyskiwane od instytucji pożyczkowych, lub osób prywatnych, udostępniających pożyczkobiorcom pieniądze, które są ich własnością. Zaliczają się do nich także pożyczki zaciągane od znajomych, rodziny, czy poprzez serwisy społecznościowe.

Obecnie Pożyczki prywatne najczęściej są udzielane online, bez sprawdzania BIK, KRD i innych baz osób zadłużonych. W czasach kiedy banki ogromnie zaostrzyły swoją politykę w stosunku do klientów, odpowiedzią na zapotrzebowanie stała się szybka pożyczka prywatna.

Kredyty bankowe przestały być tak popularne jak kiedyś, a utrudnienie dostępu do nich otworzyło drogę nowym sposobom pozyskiwania gotówki takim jak pożyczki online, czyli przez internet. Prywatne pożyczki pozabankowe zyskały popularność również dlatego, że nisko oprocentowane lokaty bankowe, czy obligacje są mało satysfakcjonujące dla inwestorów prywatnych. Coraz bardziej popularną formą uzyskania wsparcia finansowego stają się pożyczki udzielane przez osoby prywatne bez sprawdzania baz dłużników, oraz prywatna pożyczka dla zadłużonych.

Jak szukać pożyczek prywatnych ?

Łatwo je znaleźć w internecie. Najbardziej popularne zapytania:

 • pożyczki prywatne
 • pożyczki prywatne online
 • pożyczki prywatne bez sprawdzania baz
 • prywatne pożyczki bez BIK
 • pożyczki prywatne dla zadłużonych
 • szybkie pożyczki prywatne
 • pożyczka prywatna
 • pożyczki od osób prywatnych
 • pożyczka prywatna bez baz
 • pożyczka prywatna online
 • gotówkowe pożyczki prywatne
 • prywatna pożyczka na dowód
 • prywatne pożyczki przez internet
 • pożyczka prywatna dla zadłużonych

Pożyczka prywatna online

Jeśli dysponujesz komputerem lub telefonem z dostępem do internetu, prywatne pożyczki online bez weryfikacji, mogą stanowić dla Ciebie wygodną i łatwą ofertę. Często udzielane są jako pożyczki bez zaświadczeń online, czy pożyczka online na dowód. Prywatna pożyczka pozabankowa jest obecnie najłatwiej osiągalna przez internet przy pomocy komputera lub smartfona.

Pożyczki online można także znaleźć na dużych platformach ogłoszeniowych, lub dodając swoje ogłoszenie w specjalnie przygotowanych do tego serwisach, takich jak PolskiePożyczki i otrzymać oferty pożyczek od osób prywatnych, czy firm pożyczkowych.

Pożyczki prywatne bez sprawdzania baz dłużników

Istnieją firmy nie stosujące weryfikacji danych w BIK i KRD, ani w innych bazach, a uzyskanie pożyczki możliwe jest nawet przez osoby zadłużone z zajęciami komorniczymi. Taka pożyczka bez baz jest jednak dostępna w nielicznych firmach pożyczkowych. Dlatego warto zauważyć, że pożyczki bez baz mogą być udzielane także przez osoby prywatne, dysponujące nadmiarem gotówki. Zawarcie takiej umowy o prywatną pożyczkę, może nawet być bardziej opłacalne niż w przypadku firmy pożyczkowej.

Prywatna pożyczka bez baz udzielana jest bez weryfikacji BIK i KRD oraz innych rejestrów osób zadłużonych. Podmioty udzielające wsparcia prywatnego nie mają dostępu do Biura Informacji Kredytowej, która jest bazą zastrzeżoną dla banków. Obecne oprocentowanie pożyczek prywatnych wynoszące 15 – 25% pokazuje opłacalność ich udzielania. Także dostęp do wysokich kwot i długiego okresu spłaty, zachęca inwestorów do prowadzenia takiego biznesu.

Niebezpieczeństwo straty zawsze jest wkalkulowane w ryzyko interesu, dlatego również Pożyczkodawcy oceniają swojego Klienta. Robią to jednak w zupełnie inny sposób niż banki. Negocjują z Pożyczkobiorcą ofertę pożyczki oraz warunki jej spłaty, nie korzystając z baz dłużników takich jak BIK, czy KRD. Dobrze skonstruowana umowa pożyczkowa daje podmiotom prywatnym możliwość o wiele większych dochodów, a osobom biorącym pożyczkę możliwość spłaty wszystkich swoich zobowiązań jedną prywatną pożyczką na dogodnych warunkach, często bardzo porównywalnych z kredytami bankowymi. Liczba ofert bez weryfikacji baz stale rośnie.

Pożyczki od osób prywatnych

Silną konkurencję w stosunku do kredytów bankowych stanowi obecnie pożyczka od osób prywatnych. Dzięki prywatnym inwestorom, oferującym swoje pieniądze, możesz liczyć na mniej surowe kryteria podejmowania pozytywnej decyzji. Pożyczki udzielane przez osoby prywatne, to możliwość uzyskania wsparcia także dla pożyczkobiorców nie spełniających wymogów banków. Jeśli jesteś zadłużony, masz komornika lub nie pracujesz, dla Ciebie też może znaleźć się odpowiednia prywatna oferta pożyczkowa. Złóż wniosek online i poczekaj na odpowiedź. Jeśli będzie pozytywna, masz szansę na pożyczkę prywatną.

Szybkie prywatne pożyczki to oferty od firm pozabankowych i prywatnych inwestorów. Mogą one prowadzić operacje na kartach kredytowych i innych usługach pożyczkowych, pod warunkiem, że nie akceptują depozytów. Udzielanie pożyczek przez internet zostało spopularyzowane, ponieważ instytucje niefinansowe, takie jak duże firmy handlowe i wielcy producenci osiągający ogromne zyski przystąpiły do udzielania pożyczek.

Rozwiązania dla osób zadłużonych

Jeśli jesteś w nienajlepszej sytuacji finansowej, spłacasz już jeden kredyt, albo masz dług w innej instytucji, skorzystaj z możliwości, jaką da Ci prywatna pożyczka dla zadłużonych. Nie musisz mieć korzystnej historii kredytowej. Prywatni pożyczkodawcy za pośrednictwem naszego portalu odpowiedzą na Twoją aplikację i zaproponują Ci korzystne oferty pożyczek bez weryfikacji rejestrów BIK i KRD. U nas znajdziesz też pożyczki dla zadłużonych z komornikiem, jeśli masz za sobą trudną egzekucję.

Pożyczki dla zadłużonych to znacznie większa różnorodność niż kredyt bankowy. Inwestorzy udostępniają swoje zasoby pieniężne w kwocie, jaką dysponują i którą chcą przeznaczyć na produkty finansowe. Za naszym pośrednictwem możesz ubiegać się o niewielką kwotę, ale też o duże sumy pieniędzy, ze spłatą przez kilka lat. Różnorodność propozycji zwiększa też Twoje szanse na uzyskanie dodatkowej gotówki. Zawsze znajdzie się taka oferta, która będzie Ci odpowiadać.

Jak to działa?

Prywatni pożyczkodawcy najczęściej publikują ogłoszenia w prasie, portalach internetowych lub korzystają ze specjalnie do tego celu stworzonych serwisów online. Zostaje nawiązany kontakt najczęściej telefoniczny lub mailowy, gdzie strony ustalają warunki pożyczki, a następnie spotykają się w celu podpisania umowy. Pożyczka najczęściej przekazywana jest Pożyczkobiorcy w formie gotówkowej natychmiast po jej podpisaniu. Biorąc prywatną pożyczkę nie musisz wysyłać dokumentów lub kontaktować się z konsultantem. Istnieje możliwość omówienia wszystkich warunków i podpisanie umowy bezpośrednio z pożyczkodawcą.
Wsparcie można uzyskać składając wniosek przez internet, lecz zawsze jest wymagane podpisanie umowy z prywatnym Inwestorem przy jego obecności najczęściej w miejscu przez niego wskazanym. Oferty tego typu ze względu na brak kosztownych pośredników mogą okazać się tańsze od kredytów bankowych.

Pożyczkę prywatną możesz otrzymać zaledwie w kilka minut wypełniając minimalne formalności. Oczywiście wcześniej musi nastąpić podpisanie umowy z osobą pożyczającą. Zatwierdzanie wniosku i otrzymywanie pożyczek prywatnych jest bardzo uproszczone. Kiedy Twój wniosek zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia.

Zaletą oferty prywatnej jest osobista znajomość Inwestora i Pożyczkobiorcy, która w konsekwencji prowadzić może do dużych negocjacji odnośnie kwoty pożyczki, okresu jej spłaty i oprocentowania. Kolejna bardzo wygodna cecha, to możliwość zgłoszenia wniosku o pożyczkę w dowolnym dniu, o dowolnej godzinie we własnym domu.

Kto może otrzymać prywatną pożyczkę ?

Praktycznie każdy może ją uzyskać, jeżeli spełnia kryteria ustalone przez daną firmę. Z reguły osoba ta musi mieć ważny dowód osobisty, posiadać polskie obywatelstwo i również konto bankowe, na które mają zostać przelane pieniądze. Niektórzy prywatni inwestorzy wymagają również dochodu udokumentowanego wynoszącego minimum 650 zł netto, oraz ukończenia 18 roku życia. Są też tacy, którzy udzielają pożyczek osobom pobierającym zasiłki, renty, emerytury i inne dodatki, bądź nie posiadającym stałego zatrudnienia lub umowy o pracę. Każda oferta pożyczkowa jest dostosowana indywidualnie do klienta, czyli rata musi być niższa od jego miesięcznych dochodów.
Klienci nie muszą podawać celu na jaki dana pożyczka zostanie przeznaczona. W internecie dostępne są wszelkie informacje o tego typu pożyczkach, każda osoba może zadawać pytania i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na forum. Można również zadzwonić pod numer kontaktowy konkretnej firmy, ponieważ pracują tam wykwalifikowani konsultanci, odpowiadający na każde zadane pytanie, by rozwiać wątpliwości co do danej firmy oraz pomóc w doborze odpowiedniej kwoty, okresu spłaty, oraz miesięcznej raty do możliwości finansowych Klienta.

W naszym serwisie możesz wnioskować o dodatkowe pieniądze, które może zapewnić Ci pożyczka prywatna. Zależnie od sytuacji masz szansę na uzyskanie kwoty do 100 000 zł. Nawet jeśli Twoja sytuacja finansowa jest trudna, nie posiadasz dużych dochodów – pożyczki od prywatnych inwestorów są w zasięgu Twojej ręki.